en
pl
home
Paweł Warszawski ambasadorem CLAAS Eventing Tour

Paweł Warszawski ambasadorem CLAAS Eventing Tour

30.09.2015

CLAAS EVENTING TOUR

CLAAS EVENTING TOUR

21.09.2015

Golden Marketing Conference - liczy się każda nanosekunda

Golden Marketing Conference - liczy się każda nanosekunda

12.09.2015

Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich

Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich

11.09.2015

Partnerzy wydarzenia

ORGANIZATOR

CAVALIADA TV - Paweł Warszawski - ambasador CLAAS Eventing Tour

Powołanie przez nas ambasadora marki CLAAS Eventing Tour było dla nas bardzo ważne. Od razu pomyśleliśmy o Pawle Warszawskim - mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich. A co sądzi o tym Paweł Warszawski? Oglądajcie nas!

Zapraszamy w dniach 10-13 grudnia 2015 r. do Poznania na jeździecie święto CAVALIADA. To jedno z największych i najważniejszych imprez jeździeckich w tej części świata.

Program CAVALIADA Poznań dostosowaliśmy do osób szerokiego grona odbiorców - od pasjonatów jeździectwa po rodziny z dziećmi i osoby, które chcą w niecodzienny sposób spędzić wolny czas przy dokonałej rozrywce.

CAVALIADA Poznań jest częścią cyklu CAVALIADA Tour - jedynego jeździeckiego cyklu w Polsce zatwierdzonego przez Międzynarodową Federację Jeździecką. W sezonie halowym 2015/2016 obejrzymy rywalizaje zawodników w następujących odsłonach: CAVALIADA Poznań (I eliminacja), CAVALIADA Lublin CSI2* (II eliminacja) oraz CAVALIADA Warszawa CSI3*-W.

CAVALIADA wzbudza duże emocje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem światowej sławy zaowdników i zwiedzających. Fani jeździectwa oraz osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas z niecierpliwością odliczają dni i tygodnie do naszego wydarzenia.