bilety
instagram
en
pl
home

Emocjonująca rywalizacja sportowa

przechwytywanie.PNG

CAVALIADowe konkursy

  • czwartek, piątek, sobota, niedziela│Międzynarowodwe Zawody w Skokach przez Przeszkody
  • czwartek│Potęga Skoku
  • piątek │Venus vs. Mars
  • sobota │Speed&Music
  • niedziela │Grand Prix
  • czwartek, sobota │Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi
  • piątek │ Eventing Tour
  • czwartek, piątek, niedziela │Ujeżdżenie
  • sobota, niedziela │CAVALIADA Future│arena A

 

Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody

Podczas CAVALIADA Lublin i Warszawa rozgrywane są międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody o następujących rangach: CSI2* (Lublin) i CSI3*-W(Warszawa).

6.PNG

Potęga Skoku

W konkursie Potęgi Skoku pary mają do pokonania wysoki, mierzący czasami nawet ponad dwa metry mur. Gorące oklaski dopingują sportowców i nagradzają ich za zdolności, odwagę oraz podjęte ryzyko. Dotychczasowy rekord CAVALIADY ustanowiono w 2012 roku w Poznaniu, który wynosi on 2,20 cm.

5.PNG

Venus vs. Mars

Jak łatwo się domyśleć walczyć będą amazonki z jeźdźcami. Będzie to konkurs równoległy, w którym 8 pań i 8 panów rywalizować będzie w parach na dwóch identycznych parkurach w systemie pucharowym – przegrany odpada. Już teraz można powiedzieć, że na pewno będzie to nie tylko sportowa ale i pewnie potraktowana przez zawodników pół żartem pół serio, niezwykle widowiskowa potyczka. Być może konkurs wprawi publiczność w rozterkę, za kogo trzymać kciuki: za piękne kobiety, czy może jednak za nieziemsko przystojnych facetów?

2.PNG

Speed&Music

Ten konkurs to prawdziwy wyścig z czasem przyprawiony najnowszymi muzycznymi hitami! Tutaj nie liczy się dokładność, ale szybkość pokonywania przeszkód. Możliwość zdobycia cennych punktów, wysoka pula nagród elektryzujący klimat na parkurze sprawiają, że zawodnicy walczą o każdą sekundę i nie odpuszczają na chwilę. Gorąca atmosfera na widowni, porywająca muzyka dopinguje jeźdźców. Pod koniec konkursu sportowe emocje sięgają zenitu, a najlepszy sportowiec nagradzany jest zawsze gromkimi brawami w podziękowaniu za doskonałą dawkę pozytywnych emocji.

4.PNG

Grand Prix

W niedzielę podczas najważniejszego konkursu Grand Prix poznamy najlepszego zawodnika CAVALIADY.

3.PNG

Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi

Także tym razem na arenę CAVALIADY wjadą zaprzęgi czterokonne. Od początku też kocha je cavaliadowa publiczność. Zaprzęgi wzbudzają zachwyt i podziw kibiców. Umiejętności zawodników, brawurowe pokonywanie przeszkód, piach i pył na arenie są entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność CAVALIADY. W jednej drużynie startuje: powożący, dwójka luzkaków oraz cztery konie.

10.PNG

WECHTA Eventing Tour (WKKW)

WECHTA Eventing Tour zaprezentuje kibicom CAVALIADY możliwości WKKW. To świetna promocja tej prężnie rozwijającej się konkurencji jeździeckiej. Jeśli chcesz przekonać się jak bardzo emocjonujący jest to sport i poczuć adrenaliną związaną z próbą crossu, to nie możesz przegapić piątkowego wieczoru.

9.PNG

Ujeżdżenie

Konkurencja ta to najwyższy stopień wtajemniczenia, porozumienia i harmonii z koniem. Z drugiej strony, prawidłowe wyszkolenie konia pod kątem ujeżdżeniowym, to podstawa każdej jeździeckiej dyscypliny sportu. Podczas CAVALIADY odbędą się trzy konkursy ujeżdżeniowe na poziomie Małej Rundy.

7.PNG

CAVALIADA Future

Dla młodych adeptów jeździectwa udział w zawodach jest pierwszym krokiem w karierze sportowej. Konkurowanie z innymi młodymi zawodnikami, występ przed licznie zgromadzoną publicznością daje im możliwość zdobycia doświadczenia procentującego w przyszłości.

11.PNG

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact