bilety
instagram
en
pl
home

2.03.2018│piątekod godz. 10.00 do godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy do bezpłanego zwiedzania CAVALIADY Warszawa. Piątek, 2 marca to dzień, w którym zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne, które po uprzednim zgłoszeniu, będą mogły odwiedzić Halę Torwar. Każda grupa otrzyma opiekuna, który ułatwi poruszanie się zarówno po terenach targowych, jak i później w poszczególnych strefach.

Na trasie zwiedzania znajdą się m.in.:

  • podziwianie zmagań jeźdźców podczas konkursów na arenie głównej,
  • ekspozycja Targów Sprzętu Jeździeckiego
  • spotkania ze znanymi autorkami „końskich” książek dla dzieci i młodzieży: Ewą Bagłaj, Ewą Szadyn, Gabą Krzyżanowską i Katarzyną J. Nowak, które będzie ilustrowane wystawą prac Weroniki Kobylińskiej oraz Katarzyny J. Nowak.

Na małych zwiedzających czekać będzie porządna dawka wiedzy dotyczącej koni - opiekun wprowadzi zwiedzających w świat opieki i pielęgnacji nad tymi zwierzętami oraz sportu jeździeckiego.

1

Zwiedzanie ekspozycji ma charakter fakultatywny i nie nosi cech programu edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej w rozumieniu przepisów ustawy o systemie oświaty. Trasa zwiedzania będzie dostosowana do aktualnie trwających atrakcji.

1

1

Zapraszamy przedszkolaki i uczniów na CAVALIADĘ!

12.PNG

 

Zgłoszenia dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych:

Szkoły i przedszkola zainteresowane udziałem w CAVALIADZIE prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego [DOC] [pobierz] oraz przesłanie go na adres: edukacja@cavaliada.pl

1

Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego 2018 r.

W razie pytań, skontaktuj się z nami:
Hanna Zalewska
61 869 21 60
hanna.zalewskaat mtp.pl

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact