bilety
instagram
en
pl
home

Czwórki na CAVALIADA Tour po raz drugi

18 września 2017 roku Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego podjął uchwałę zatwierdzającą nowy regulamin Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi, którego kolejne eliminacje odbywać się podczas wydarzeń z cyklu CAVALIADA Tour 2017/2018.

więcej

Przetasowania po zawodach w Jaszkowie

W miniony weekend podczas zawodów ogólnopolskich w Jaszkowie odbyła się kolejna kwalifikacja do CAVALIADA Future. Mimo, że wydawało się, że Mistrzostwa Polski i Puchar Polski zgromadziły na starcie wszystkich aktualnie startujących zawodników, to po zawodach w Jaszkowie pojawili się kolejni, którzy marzą o kwalifikacji do CAVALIADA Future.

więcej

Pierwsi zawodnicy CAVALIADA Eventing Tour

W weekend, podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show, odbył się fianł Pucharu Polski we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

więcej

Rekrutacja do programu WOLONTARIAT wystartowała

Wszystkich tych, którym nie wystarcza status widza, a chcieliby Cavaliadę naprawdę przeżyć i przesiąknąć atmosferą największej imprezy jeździeckiej w Polsce zapraszamy do udziału w Programie Wolontariat Cavaliada. Chcesz nawiązać nowe znajomości, zdobyć doświadczenie i poczuć na własnej skórze jak to jest być po tej drugiej stronie barierek? Dołącz do nas!

więcej

Pierwsze kwalifikacje do CAVALIADA Future za nami

Zawodami Pucharu i Mistrzostw Polski Kuców rozpoczęły się kwalifikacje do tegorocznego cyklu CAVALIADA Future 2017/2018. Obsada w Strzegomiu pokazała jak duże zainteresowanie towarzyszy zmaganiom najmłodszych jeźdźców na najmniejszych koniach.

więcej

Dlaczego warto wziąć udział w CAVALIADA Expo?

Branża jeździecka rozwija się bardzo dynamicznie. Jest to bardzo wyraźnie dostrzegalne także podczas wydarzeń z cyklu CAVALIADA Tour. Ekspozycja wystawców to jeden z trzech głównych filarów imprez.

więcej

Zaplanuj udział w targach w roku 2018

Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

więcej

CAVALIADA FUTURE w nowej odsłonie

Organizatorzy CAVALIADY Tour ogłosili nowy regulamin zawodów CAVALIADA Future. W związku z dynamicznym rozwojem sportu dziecięcego w Polsce oraz biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia zaktualizowano przepisy dotyczące rozgrywek. Zmiany te są odpowiedzią na sugestie i oczekiwania Polskiego Związku Jeździeckiego zgłaszane w poprzednich latach. Ostatecznie zostały wprowadzone po konsultacji ze Stanisławem Helakiem, Przewodniczącym Komisji Dzieci i Młodzieży PZJ.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact