bilety
instagram
en
pl
home

Marketingowy sukces Cavaliady Tour

Cavaliada Tour jest jedną z trzech najlepszych imprez pod względem marketingowym według Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI, zrzeszającego organizatorów targów, operatorów obiektów i stowarzyszenia targowe z 87 państw. Impreza organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie znalazła się w ścisłej trójce projektów nominowanych w finale konkursu „The UFI Marketing Award”.

więcej

#zawszewkasku

Jeździectwo, jako dyscyplina sportu, która wymaga wysokiej sprawności fizycznej i koncentracji psychicznej, jest sportem urazowym. Ubezpieczyciele szacując ryzyko kontuzji, zaliczają je do kategorii sportów ekstremalnych. Wynika to z konieczności współpracy zawodnika z partnerem – koniem – nieprzewidywalnie reagującym na bodźce zewnętrzne.

więcej

Jarosław Skrzyczyński najlepszy

Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix Cavaliady Warszawa, tym samym zdobył 80 punktów do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej. Otrzymał też tytuł najlepszego zawodnika Cavaliady Tour.

więcej

Sobota na Cavaliadzie w Lublinie

Sobotnie konkursy w ramach Cavaliady Warszawa przysporzyły publiczności wiele emocji i pokazały siłę Polaków.

więcej

Piątek na Cavaliadzie w Warszawie

Piątek na Cavalidowej arenie w Warszawie to emocje dla miłośników ujeżdżenia, WKKW oraz skoków przez przeszkody. Dzień należał do Adama Grzegorzewskiego, który zwyciężył w konkursie średniej i dużej rundy.

więcej

Kto wygrawa w pierwszym dniu Cavaliady Warszawa 2018

Adam Grzegorzewski na ogierze IRYDION L jest zwycięzcą pierwszego konkursu Cavaliady w Warszawie, rozgrywanego w ramach małej rundy.

więcej

Pokazy Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego

Dekoracje w piątkowym konkursie WECHTA Eventing Tour (WKKW) oraz niedzielnym GRAND PRIX o nagrodę PKO Banku Polskiego odbędą się przy uroczystej asyście Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego. W sobotę cavaliadowi goście zobaczą natomiast pokaz w wykonaniu tego konnego pododdziału Batalionu Reprezentacyjnego WP.

więcej

Cavaliada Warszawa 2018 rozpoczęta

Konkurs małej rundy o nagrodę COS Torwar rozpoczął siódmą edycję Cavaliady Warszawa. Przed nami cztery dni sportowych emocji.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact