bilety
instagram
en
pl
home

Dlaczego warto wziąć udział w CAVALIADA Expo?

Branża jeździecka rozwija się bardzo dynamicznie. Jest to bardzo wyraźnie dostrzegalne także podczas wydarzeń z cyklu CAVALIADA Tour. Ekspozycja wystawców to jeden z trzech głównych filarów imprez.

więcej

Szymon Tarant podsumowuje konkurs Grand Prix Poznania

Zobacz videopodsumowanie prestiżowego konkurs Grand Prix Poznania, zaliczanego do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej.

więcej

Andrzej Opłatek najlepszy w Grand Prix!

Andrzej Opłatek z COPPERFIELD 40 wygrał najważniejszy konkurs Grand Prix Poznania podczas pierwszej z imprez w ramach cyklu Cavaliady Tour. Konkurs był rozgrywany o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania oraz Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego.

więcej

KPMG Dressage Cup rozstrzygnięty

Janas Ilona jest liderką Ranking KPMG Dressage Cup 2017/2018 po trzech poznańskich konkursach.

więcej

Finał Cavaliady Future

Poznański finał zmagań w konkursach w ramach Cavaliady Future o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem firmy Torpol już za nami. Wiemy kto wygrał!

więcej

Finał małej rundy: Rolf-Göran Bengtsson na najwyższym miejscu podium

W finale małej rundy o nagrodę firmy Ursus, pod patronatem portalu Equista zwycięzcą został Rolf-Göran Bengtsson dosiadający klaczy YAJAMILA.

więcej

Adam Grzegorzewski najszybszy w Poznaniu!

Adam Grzegorzewski na wałachu OKARINO zajął pierwsze miejsce w konkursie szybkości w Poznaniu. Dziewiętnastoletni jeździec okazał się najlepszy spośród 33 zawodników z całego świata.

więcej

Drużyna Pawła Warszawskiego najlepsza w sztafecie Cavaliada Future

Konkurs specjalny - sztafetę w ramach CAVALIADA Future o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem firmy Torpol zwyciężył team, w którego skład weszły dwie młode zawodniczki Natalia Głowacz i Marta Konarska oraz doświadczony wkkwista Paweł Warszawski.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact