bilety
instagram
en
pl
home

I tura biletów na CAVALIADA Poznań już w sprzedaży!

Kup bilet na CAVALIADA Poznań 2018 już teraz i skorzystaj z najniższych cen!

więcej

CARNAVALIADA 2019 – jeździecka zabawa karnawałowa

Spotkajmy się w klimatach karnawałowych – na szczególnej imprezie, która zostanie przygotowana dla wszystkich miłośników jeździectwa, a także dla tych, którzy w jeździe konno chcą się dopiero zakochać.

więcej

Pierwsze kwalifikacje do Future

Podobnie jak rok temu Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Kuców rozpoczęły walkę najmłodszych o prawo startu w rozgrywkach CAVALIADA Future 2018/2019. Stąd w miniony weekend rywalizacji w KJ Osadkowski Jakubowice towarzyszyły nie tylko wielkie emocje związane z rywalizacją o miejsca na podium, ale i zacięta walka o pierwsze cavaliadowe punkty (te za każdym razem zdobywa 16 najlepszych zawodników) oraz automatyczne kwalifikacje dla Mistrzów. W grupie A2 po złoty MP medal sięgnęła zwyciężczyni poprzedniej edycji CF w kategorii Midi Marcelina Jackowiak z KJ Gronówka, która od ponad roku dosiada niezawodnej 21-letniej klaczy Barkarola.

więcej

Mistrzostwa Polski Młodych Koni

Przygotowania do Mistrzostw Polski Młodych Koni weszły w ostatnią fazę. Propozycje już są zatwierdzone przez PZJ, konkursy kwalifikacyjne dobiegają końca, a organizatorzy zamykają program dodatkowych atrakcji dla widzów i uczestników MPMK.

więcej

Kwalifikacje do CAVALIADA Future

Już jest dostępny regulamin zawodów CAVALIADA Future oraz lokalizacje zawodów kwalifikacyjnych w najbliższym sezonie.

więcej

Cavaliada Kraków is loading…

Cavaliada Tour zyska w najbliższym sezonie 2018/2019 nową lokalizację. Trwają jeszcze ostatnie formalne ustalenia, jednak najprawdopodobniej cykl najpopularniejszych, halowych zawodów w Polsce zagości także w Krakowie. Kolejne miasto dołączy do dobrze znanych nam lokalizacji: Poznań, Lublin i Warszawa.

więcej

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact