bilety
instagram
en
pl
home

Muzyka i dobre jedzenie. Spotkajmy się na Garden Party!

Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

więcej

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Czasopismo HORSE BUSINESS szykuje się do wydania!

Jedyny taki magazyn na rynku, który dociera do sklepów i ośrodków jeździeckich, producentów i dystrybutorów, już po raz piąty znajdzie się w rękach czytelników.

więcej

Nowy termin CAVALIADY w Poznaniu

Mamy ważną informację. Nie zapomnijcie zapisać w kalendarzu! CAVALIADA w Poznaniu odbędzie się w nowym terminie - 30.11-3.12.2017!

więcej

Finał KPMG Dressage Cup: Emilia Jach wygrała u siebie

Finał KPMG Dressage Cup o nagrodę KPMG wygrała Emilia Jach i AQSEL. Zawodniczka była liderką po Cavaliadzie w Poznaniu i Lublinie. W Warszawie zawodniczka walczyła u siebie. Do zwycięstwa niósł ją aplauz publiczności.

więcej

Finał Cavaliady Future

Finał Cavaliady Future już za nami. Dzisiejszy konkurs nie należał do łatwych. W obu klasach do rozgrywki udało się zakwalifikować tylko trzem zawodniczkom.

więcej

Dawid Kubiak najlepszym zawodnikiem Ligi Europy Centralnej

Ostatni konkurs podczas zawodów CSI3* na Cavaliadzie w Warszawie o nagrodę PKO Banku Polskiego pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Tarów Poznańskich, wyłonił zwycięzców Ligi Europy Centralnej. Do Pucharu Świata, odbywającego się w Omaha w stanie Nebraska w USA zakwalifikowali się w kolejności: Dawid Kubiak (POL), Gábor Szabó Jr. (HUN) oraz Rein Pill (EST).

więcej