bilety
instagram
en
pl
home

CAVALIADA FUTURE w nowej odsłonie

Organizatorzy CAVALIADY Tour ogłosili nowy regulamin zawodów CAVALIADA Future. W związku z dynamicznym rozwojem sportu dziecięcego w Polsce oraz biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia zaktualizowano przepisy dotyczące rozgrywek. Zmiany te są odpowiedzią na sugestie i oczekiwania Polskiego Związku Jeździeckiego zgłaszane w poprzednich latach. Ostatecznie zostały wprowadzone po konsultacji ze Stanisławem Helakiem, Przewodniczącym Komisji Dzieci i Młodzieży PZJ.

więcej

Bilety już w sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż biletów na CAVALIADA Poznań 2017, która odbędzie się w dniach 30 listopada - 3 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Czasopismo HORSE BUSINESS szykuje się do wydania!

Jedyny taki magazyn na rynku, który dociera do sklepów i ośrodków jeździeckich, producentów i dystrybutorów, już po raz piąty znajdzie się w rękach czytelników.

więcej

Nowy termin CAVALIADY w Poznaniu

Mamy ważną informację. Nie zapomnijcie zapisać w kalendarzu! CAVALIADA w Poznaniu odbędzie się w nowym terminie - 30.11-3.12.2017!

więcej

Finał KPMG Dressage Cup: Emilia Jach wygrała u siebie

Finał KPMG Dressage Cup o nagrodę KPMG wygrała Emilia Jach i AQSEL. Zawodniczka była liderką po Cavaliadzie w Poznaniu i Lublinie. W Warszawie zawodniczka walczyła u siebie. Do zwycięstwa niósł ją aplauz publiczności.

więcej

Finał Cavaliady Future

Finał Cavaliady Future już za nami. Dzisiejszy konkurs nie należał do łatwych. W obu klasach do rozgrywki udało się zakwalifikować tylko trzem zawodniczkom.

więcej