bilety
instagram
en
pl
home

Spotkanie autorskie z amazonką Karoliną Ferenstein- Kraśko

Zapraszamy na spotkanie z Karoliną Ferenstein- Kraśko, autorką książki ”Konie. Pasja od pokoleń”, które odbędzie się w sobotę o 13:45 w strefie „Meet The Stars” – sala C, II piętro, Torwar. To pierwszy na polskim rynku poradnik dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem.

więcej

Gwiazdy CAVALIADA Warszawa

Poznajcie najlepszych skoczków, którym pojawią się w dniach 1-4 marca na warszawskim Torwarze na CAVALIADZIE!

więcej

Spotkaj gwiazdy Cavaliady

Chcesz zdobyć autograf Jarosława Skrzyczyńskiego, zrobić sobie selfie z Adamem Grzegorzewskim i Filipem Lewickim albo zadać pytanie ulubionemu zawodnikowi. Zapraszamy kibiców do strefy “Meet The Stars” na spotkanie z gwiazdami Cavaliady. Zobacz szczegółowy program.

więcej

Konne show na Cavaliadzie w Warszawie

Wszystkich miłośników koni jak co roku zapraszamy na blok pokazów współorganizowany przez PZHK i KOWR.

więcej

Historyczne show na finał Cavaliady Tour

Spektakl historyczny „Razem od wieków” – spektakularne show dla miłośników koni i historii Polski z wykorzystaniem video mappingu oraz animacji w technologii 2,5 i 3 D. Widowisko upamiętnia obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej

NieKOŃczące się opowieści piórem i pędzlem pisane

Polski Związek Hodowców Koni serdecznie zaprasza na spotkanie ze znanymi autorkami „końskich” książek dla dzieci i młodzieży: Ewą Bagłaj, Ewą Szadyn, Gabą Krzyżanowską i Katarzyną J. Nowak, które będzie ilustrowane wystawą prac Weroniki Kobylińskiej oraz Katarzyny J. Nowak.

więcej

Wyrównana walka młodych amazonek

Najbardziej wyrównaną walkę toczą najmłodsi. W Cavaliadzie Future mimo rozegrania już czterech konkursów żadna z amazonek nie ma na koncie więcej niż jednego zwycięstwa.

więcej

Mateusz Kiempa na prowadzeniu

Pewnie po drugie z rzędu zwycięstwo w Wechta Eventing Tour zmierza Mateusz Kiempa. On na swoim odważnym i szybkim, a przy tym dokładnym irlandzkim Lassban Radovix wygrał i w Poznaniu i w Lublinie.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact