bilety
instagram
en
pl
home

Cavaliada Kraków is loading…

Cavaliada Tour zyska w najbliższym sezonie 2018/2019 nową lokalizację. Trwają jeszcze ostatnie formalne ustalenia, jednak najprawdopodobniej cykl najpopularniejszych, halowych zawodów w Polsce zagości także w Krakowie. Kolejne miasto dołączy do dobrze znanych nam lokalizacji: Poznań, Lublin i Warszawa.

Wydarzenia z cyklu CAVALIADA Tour to synergia trzech obszarów: SPORT, SHOW i TARGI. Organizatorzy planują utrzymać formułę programową znaną nam z imprez odbywających się
w poprzednich sezonach. Zawody w skokach przez przeszkody w Krakowie odbędą się w formule wydarzenia międzynarodowego, w randze CSI2*.

CAVALIADA Kraków odbędzie się w terminie 28 lutego – 3 marca, tydzień przed Finałem Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej w skokach przez przeszkody, który zostanie rozegrany podczas CAVALIADY w Warszawie. Data ta została wybrana z dwóch przyczyn. Pierwsza z nich to dostępność hali, która przy tak doskonałej lokalizacji jaką jest TAURON ARENA Kraków, nie jest łatwa do rezerwacji. Z drugiej strony układ tydzień po tygodniu, (Kraków, Warszawa) pozwoli zawodnikom
z zagranicy wziąć udział w dwóch imprezach w Polsce, w ramach jednego wyjazdu.

Kraków od kilku lat znajdował się w kręgu zainteresowania Międzynarodowych Targów Poznańskich jako kolejna z lokalizacji zawodów CAVALIADA Tour.  Jest to duże miasto, doskonale skomunikowane, z możliwością szybkiego dojazdu z zagranicy (Czechy, Słowacja, Austria i dalej). Olbrzymim atutem pod kątem realizacji CAVALIADY jest hala TAURON ARENA Kraków, która pozwoli zapewnić komfort startu zawodnikom, doskonałe powierzchnie wystawiennicze wystawcom oraz świetne warunki do przeżywania pięknych, jeździeckich emocji na najwyższym poziomie publiczności.

2018-08-03
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact