bilety
instagram
en
pl
home

Jarosław Skrzyczyński najlepszy

Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix Cavaliady Warszawa, tym samym zdobył 80 punktów do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej. Otrzymał też tytuł najlepszego zawodnika Cavaliady Tour.

Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix Cavaliady Warszawa, konkurs o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tym samym zdobył 80 punktów do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej. Otrzymał też tytuł najlepszego zawodnika Cavaliady Tour.

- Chacclana dała z siebie wszystko. Miała dobre przygotowanie, bo startowała w konkursach małej rundy w czwartek i sobotę. Dzięki temu czuła się dobrze i pewnie. Starałem się przejechać bez zrzutek i krótkimi najazdami uzyskać dobry czas – powiedział Jarosław Skrzyczyński.

W konkursie Grand Prix drugi był Wojciech Wojcianiec na NACCORD MELLONI, a trzeci Marcin Bętkowski na CASPER XXI.

Konkurs wyłonił też zwycięzców rankingu Cavaliady Tour. Tu też na pierwszym miejscu znalazł się Jarosław Skrzyczyński, drugi był Wojciech Wojcianiec, a trzeci Marcin Bętkowski. – Cieszy mnie też, że udało się wygrać cztery konkursy zaliczane do rankingu Cavaliady Tour i zebrać komplet punktów – powiedział Jarosław Skrzyczyński.

Skoczkowie walczyli o awans do finału Pucharu Świata. Do Paryża pojedzie Urmas Raag z Estonii, Ales Opatrny z Czech i Kristaps Neretnieks z Łotwy.

Zobacz rozmowę z Jarosławem Skrzyczyńskim https://youtu.be/Az2vRYIUkFQ

Zobacz podsumowanie Szymona Taranta, dyrektora sportowego Cavaliady https://youtu.be/SvSYXHpZwVQ.

Rankingi http://www.cavaliada.pl/pl/rankingi/.

Zdjęcia.zip

2018-03-04
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact