bilety
instagram
en
pl
home

Sobota na Cavaliadzie w Lublinie

Sobotnie konkursy w ramach Cavaliady Warszawa przysporzyły publiczności wiele emocji i pokazały siłę Polaków.

Holenderka Angelique Hoorn na klaczy GUAPA zajęła pierwsze miejsce w dwufazowym konkursie o nagrodę Polskiego Klubu Wyścigów Konnych, pod patronatem Magazynu Koń Polski. Drugie miejsce zajął  Marek Lewicki na PHILADELPHIA, a trzecie Mateusz Kiempa na CATALAYA.

W finale średniej rundy o nagrodę firmy Kwiaty Polskie, pod patronatem Tygodnika Wprost zwyciężył Jarosław Skrzyczyński na kasztanowatym wałachu CASQUELL. Dalej uplasował się Małgorzata Koszucka na klaczy CHARLENE i Estończyk Urmas Raag na ogierze CARLOS. Konkurs był zaliczany do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej.

Konkurs SPEED & MUSIC o nagrodę KGHM Polska Miedź S.A, pod patronatem Prezydenta Miasta Warszawy i patronatem medialnym Radia ESKA zakończył się zwycięstwem Mściwoja Kieconia na koniu DIGISPORT SATISFACTION. Małgorzata Koszucka i ALVARO 121 byli drudzy, a Adam Grzegorzewski i IRYDION L trzeci

Konkurs zręczności powożenia z elementami maratonowymi rozgrywany w nagrodę  MotorShow, pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego należał do Adriana Kostrzewy i jego zaprzęgu złożonego z Favory, Maestro, Pegasus i Pluto. Konkurs wyłonił zwycięzcę zmagań w ramach rankingu Halowego Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi. Został nim Piotr Mazurek ze swoim zespołem i końmi Jaśmina, Blizard, Inwencja i Pelop.

Dziś były także rozgrywane konkursy w ramach CAVALIADA Future. Dzieci na kucach walczyły o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem firmy Torpol. W kategorii mini najlepsza okazała się Martyna Ufnal na RAMIRO, a w kategorii midi Marcelina Jackowiak i BARKAROLA. Natomiast w sztafecie, w którym brały udział dzieci na kuchach oraz jeźdźcy rywalizujący w ramach zawodów CSI3* wygrała Zuzanna Prymek na TREVOR H i Martyna Ufnal na RAMIRO pod wodzą Aleksandra Kierznowska i VALENCIA (58).

2018-03-03
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact