bilety
instagram
en
pl
home

Spotkanie autorskie z amazonką Karoliną Ferenstein- Kraśko

Zapraszamy na spotkanie z Karoliną Ferenstein- Kraśko, autorką książki ”Konie. Pasja od pokoleń”, które odbędzie się w sobotę o 13:45 w strefie „Meet The Stars” – sala C, II piętro, Torwar. To pierwszy na polskim rynku poradnik dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem.

- Zawsze marzyłam, żeby dzielić się moją miłością do jeździectwa, bo to: FITNESS, MEDYTACJA I TERAPIA W JEDNYM !!!  Dwa lata przygotowań, nieprzespanych nocy, tajemnic tym razem nie z powodu kolejnego dziecka... Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii – mówi Karoliną Ferenstein- Kraśko. Autorka zaprasza też na stoisko sprzedażowe podczas Finału Pucharu Świata LEĆ CAVALIADA Torwar, które można odwiedzić od 1 do 4 marca w godzinach od 10:00 do 20:00 w holu głównym hali Torwar.

Karolina Ferenstein- Kraśko zaczęła jeździć w wieku pięciu lat. W swojej karierze sportowej triumfowała w ponad stu konkursach, jako pierwsza kobieta w historii polskiego jeździectwa zdobyła medal Pucharu Polski. Wieloletnia reprezentantka naszego kraju na arenie międzynarodowej, między innymi na Mistrzostwach Świata w Zangersheide w Belgii. Trenerka jeździectwa, komentatorka sportowa, bizneswoman (prowadzi firmę eventową K&F Group). Właścicielka Stadniny Koni Ferensteinów w Gałkowie. Autorka książki „Konie. Pasja od pokoleń”. Żona dziennikarza Piotra Kraśki. Matka Konstantego, Aleksandra i Laury.

2018-03-01
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact