bilety
instagram
en
pl
home

Unikatowa oferta VIP

CAVALIADA to niezwykłe widowisko, który łączy w sobie piękno, elegancję i emocje sportowe wysokiej klasy. Dzięki temu czas spędzony na zawodach to wielowymiarowa przyjemność i niezapomniane doświadczenie.

Dlatego CAVALIADĘ odwiedzają: przedstawiciele świata sportu i polityki, osoby ze świata mediów i kultury, właściciele firm i prezesi zarządów, managerowie wysokiego szczebla, miłośnicy sportu.

Dla najbardziej wymagających gości przygotowaliśmy: Strefę VIP, Lożę VIP oraz Trybuny VIP. Do Państwa dyspozycji oddajemy ekskluzywne przestrzenie z doskonałą obsługą, sprzyjające podziwaniu wspaniałego widowiska sportowego w komfortowych warunkach.

 

strefa_vip.jpg

Strefa VIP

Strefa VIP zlokalizowana w pobliżu głównej areny zawodów, a także stolików VIP i Trybun VIP, to znakomite miejsce zarówno dla spotkań o charakterze biznesowym, jak i towarzyskim. Swobodna, nieformalna atmosfera sprzyja relaksowi i nawiązywaniu kontaktów.

Dzięki ekranom rozmieszczonym w Strefie można przez cały czas śledzić relacje na żywo z zawodów nie tracąc nic z emocjonujacego widowiska rozgrywającego się na arenie głównej. W Strefie VIP nasi goście mają do swojej dyspozycji część wypoczynkową, wyśmienity catering oraz obsługę na najwyższym poziomie.

vip_zone_cavaliada_pp_pt_1077.jpg

Loża VIP

Zlokalizowana tuż przy głównej arenie zawodów Loża VIP pozwala naszym gościom nie tylko na obserwowanie z bliska emocjonujących rozgrywek jeździeckich, lecz również na spędzenie czasu w wyjątkowo komfortowych warunkach.

W Loży VIP naszym gościom zapewniamy najwyższy standard obsługi kelnerskiej i cateringu. Każdy stolik VIP to sześć miejsc siedzących w najlepszej lokalizacji i komfortowe warunki do oglądania sportu na najwyższym poziomie. Nasi goście z Loży VIP mają dostęp do strefy VIP,  a także do list startowych i materiałów informacyjnych.

loza_vip.jpg

Trybuna VIP

Zasiadając na Trybunach VIP można obejrzeć CAVALIADĘ z wyjątkowej, bliskiej perspektywy. Nasi goście z Trybuny VIP mają dostęp do Strefy VIP i jej bogatej oferty.

trybuna_vip.jpg