Organizator:

AKTUALNOŚCI

20-10-21 Historia Polski z ponad miliona klocków LEGO

Od 22 października 2021 na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można zwiedzać HistoryLand – angażującą opowieść o najważniejszych wydarzeniach z historii Polski zbudowaną z ponad miliona klocków LEGO®!

Zobacz więcej

14-10-21 Future – na styl z rozgrywką

Propozycje zawodów CAVALIADA Future w Warszawie zostały zatwierdzone. Panel zgłoszeń będzie otwarty do 27 października.

Zobacz więcej

12-10-21 Liderki nie odpuszczają

Przedostatnią kwalifikację do CAVALIADY Future w kategorii mini wygrała Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn, a w kategorii midi Zofia Hart Dyke z KJ Akademia Kucania Dawidy.

Zobacz więcej

08-10-21 Grand Prix w ujeżdżeniu na CAVALIADZIE!

Duża zmiana w programie CAVALIADY nastąpiła w przypadku konkurencji ujeżdżenia, gdzie organizatorzy postanowili wejść na wyższy poziom. W CAVALIADA Dressage Tour zawodnicy wystartują w konkursach na poziomie Grand Prix.

Zobacz więcej

06-10-21 Panel zgłoszeń na CAVALIADĘ w Warszawie otwarty

334 000 PLN w puli nagród, 12 konkursów, w tym dwa zaliczane do światowego rankingu - tak w skrócie przedstawia się program sportowy międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody CAVALIADA Warszawa 2021. Światowa Federacja Jeździecka zatwierdziła propozycje i otworzyła panel zgłoszeń CSI-W 2* i...

Zobacz więcej

04-10-21 V eliminacja do CAVALIADA Future za nami

Maja Nagła z Klubu Jeździeckiego Stajnia Adamus Rogusko i Zofia Hart Dyke z KJ Akademia Kucania Dawidy wygrały piątą eliminację do rozgrywek CAVALIADA Future, która odbyła się w Centrum Hipiki Jaszkowo.

Zobacz więcej