Organizator:

CAVALIADA Tour 2022/2023: Co w nowym sezonie?

Podziel się

1 lipca ruszy przedsprzedaż biletów na największe wydarzenie jeździeckie w Polsce – CAVALIADA Tour 2022/2023. Ich pula będzie ograniczona. To jedyna taka okazja, aby kupić bilety w niższej cenie.

CAVALIADA Tour 2022/2023 będzie się składać z następujących edycji:

10-13.11.2022 – CSI2*W Warszawa, COS Torwar

15-18.12.2022 – CSI3*W Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie

02-05.02.2023 – CSI2* Sopot, ERGO Arena

02-05.03.2023 – CSI3*-W Kraków – TAURON Arena

4 lokalizacje, 5 konkurencji, niezliczone emocje

Co czeka na kibiców i zawodników w programie poszczególnych edycji? Każda z nich będzie trochę inna.

Cykl zainauguruje CAVALIADA w Warszawie, która po raz drugi odbędzie się w długi weekend Narodowego Święta Niepodległości. Nie zabraknie zatem uroczystych pokazów Wojska Polskiego i atrakcji dla publiczności. W programie zobaczymy konkursy skoków przez przeszkody, powożenia, wszechstronnego konkursu konia wierzchowego oraz woltyżerki.

Poznań to największa edycja CAVALIADY. W grudniu, w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich chcą startować wszyscy najlepsi z całej Europy. Zawody odbywają się na dwóch arenach, a oprócz skoków przez przeszkody, powożenia i WKKW zobaczymy także woltyżerkę i ujeżdżenie. Po raz drugi odbędzie się też CAVALIADA Horse Auction – prestiżowa aukcja koni skokowych. Nowością będzie finał rozgrywek Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego – Wielkopolski Talent Roku. To cykl zawodów dla młodych adeptów jeździectwa, których finał odbędzie się na CAVALIADZIE w Poznaniu. Wszystkie konkurencje sportowe będą przeplatane pokazami, jakich jeszcze na CAVALIADZIE nie było. Dla komfortu zarówno kibiców, jak i zawodników, wydarzenie w Poznaniu odbędzie się w połączonych ze sobą pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

CAVALIADĘ w Lublinie przenosimy na 2024 rok, a kibiców wschodniej Polski zapraszamy w listopadzie do Warszawy lub w marcu do Krakowa.

Po bardzo udanej pierwszej edycji zawodów w ERGO Arenie, CAVALIADA zawita do Sopotu po raz drugi. Doskonałe warunki dla jeźdźców oraz kibiców, którzy zgotowali niezwykły doping swoim ulubionym zawodnikom, pozytywnie zaskoczyły organizatorów. W Sopocie będzie można zobaczyć zawodników konkurencji skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW oraz woltyżerki.

Wielki finał cyklu odbędzie się po raz drugi w Krakowie. Będzie to nie tylko finał trzech rankingów CAVALIADY w skokach przez przeszkody, powożeniu i WKKW, ale również finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody. W TAURON Arenie Kraków odbędą się również zawody w ujeżdżeniu.

Czym jest CAVALIADA Tour?

CAVALIADA to największe wydarzenie jeździeckie w Polsce. Przez cztery dni poszczególnych zawodów na arenie można zobaczyć rywalizację zawodników w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, powożeniu, woltyżerki oraz we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Najmłodsi uczestnicy biorą udział w CAVALIADZIE Future – konkursach dla dzieci na kucach. CAVALIADA to również kwalifikacje i finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody.

CAVALIADA to nie tylko sport, ale również największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich w Polsce. Łącznie można odwiedzić ponad 200 wystawców oferujących m.in.: sprzęt dla koni, jeźdźców, pasze, suplementy, usługi czy koniowozy. Nieodłącznym elementem każdego wydarzenia z cyklu CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności.

W ostatnim tourze na arenach czterech miast wystartowało ponad 1200 koni, a na trybunach zebrało się 60 tysięcy kibiców.

Bilety dostępne wyłącznie na stronie www.tobilet.pl