Organizator:

Niedzielne podsumowanie CAVALIADY Sopot 2022

Podziel się

CAVALIADA Sopot pożegnała swoją publiczność wspaniałymi pokazami La Pattat Dutka & Franczak Horse Show. Wcześniejszym pozycją niedzielnego programu zawodów towarzyszyły ogromne emocje!

W ostatni dzień sopockich zawodów odbyły się aż dwa konkursy na poziomie GRAND PRIX. CSI2* GRAND PRIX z rozgrywką, w którym triumfował Jarosław Skrzyczyński i IMMERGAS DRESSAGE TOUR z triumfem Sandry Sysojevy. Drugie miejsce w konkursie skokowym zajął Angelos Touloupis, trzecie Matas Petraitis. W konkursie ujeżdżenie drugie miejscu uplasowała się Aleksandra Szulc, na trzecim Anna Mierzwińśka.

Poranne zmagania na arenie Ergo Areny zdominowane zostały przez skoki.  Punktualnie o godzinie 7:00 rozpoczął się konkurs Małej Rundy, który wygrał Filip Lewicki na klaczy Keldita. Zaraz za nim Jakub Ryczkowski  i Quality Queen, trzecie miejsce Jacek Zagor i Hera De Lux.

CAVALIADA FUTURE w kat MINI przebiegała pod znakiem ostrej rywalizacji. Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Zawadzka, drugie Wiktoria Cwalina, trzecie Zofia Kamińska.

CAVALIADA FUTURE w kat MIDI została zdominowana przez bezbłędny i szybki przejazd Gabrieli Romanowskiej na Happy Day. Drugą zawodniczką, która zakwalifikowała się do rozgrywki była Zofia Ciszek, która zdobyła srebrny puchar Michalina Jach wraz z Kreską zajęła miejsce trzecie.