🐴

🐴CAVALIADA POZNAŃ 👉OSTATNIE SZTUKI BILETÓW👈NIE PRZEGAP OKAZJI😁  

Organizator:

Nowa data CAVALIADA Warszawa 2021

Podziel się

CAVALIADA Warszawa odbędzie się w terminie 11-14.03.2021.

Szanowni Państwo, drodzy kibice CAVALIADY,

 

w związku z koniecznością dopasowania zawodów do kalendarza rozgrywek Finału Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, CAVALIADA Warszawa 2021 odbędzie się tydzień później, w terminie 11 - 14 marca 2021 r. w COS Torwar. Jako miłośnicy CAVALIADY wiecie Państwo, jak ważna jest dla nas organizacja wydarzenia na najwyższym poziomie. Zmieniony termin pozwoli nam spełnić to założenie.

 

Zakupione przez Państwa bilety zachowują ważność w nowym terminie. Nie jest konieczna żadna ingerencja z Państwa strony. W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszą bileterią ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl

 

Tour 2020/2021 zostanie przeprowadzony ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. dotyczących liczby osób, które mogą jednocześnie uczestniczyć w wydarzeniu. To sprawia, że już teraz bilety na sobotę i karnety są wyprzedane. Dołożymy wszelkich starań by nadchodzące zawody były równie wspaniałe i bezpieczne, jak wszystkie dotychczasowe spotkania cavaliadowej rodziny. Gorąco liczymy na Państwa obecność i wspólne cztery dni wspaniałych, jeździeckich emocji.

 

CAVALIADA Team

 

#wearecavaliada