🐴

🐴CAVALIADA POZNAŃ 👉OSTATNIE SZTUKI BILETÓW👈NIE PRZEGAP OKAZJI😁  

Organizator:

Po raz X CAVALIADA w Warszawie

Podziel się

Emocje sportowe na najwyższym poziomie, codzienne bloki pokazowe oraz widowiskowe konkursy specjalne – to wszystko będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji CAVALIADY. Dodatkowo imprezie towarzyszyć będą Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, gdzie na większej niż w zeszłym roku powierzchni wystawienniczej, każdy miłośnik jeździectwa znajdzie coś dla siebie.

Do rozpoczęcia X edycji CAVALIADY w Warszawie pozostały już niespełna dwa miesiące. 10-13 listopada br. wszystkich miłośników jeździectwa zapraszamy do Centralnego Ośrodku Sportu Torwar. To właśnie tam przez cztery dni zawodów będziemy śledzić zmagania zawodników rywalizujących w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, powożeniu, skokach i WKKW. Przedstawiamy najważniejsze punkty programu tego wydarzenia.

Emocje sportowe na najwyższym poziomie, codzienne bloki pokazowe oraz widowiskowe konkursy specjalne – to wszystko będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji CAVALIADY. Dodatkowo imprezie towarzyszyć będą Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, gdzie na większej niż w zeszłym roku powierzchni wystawienniczej, każdy miłośnik jeździectwa znajdzie coś dla siebie. W długi weekend Narodowego Święta Niepodległości nie zabraknie też uroczystych pokazów i atrakcji dla publiczności.

Podczas CAVALIADY w Warszawie konkursy skokowe odbywają się w ramach zawodów międzynarodowych w randze: CSI2*W, CSI1* i CSI amatorów. Dwa najważniejsze konkursy są zaliczane do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej i jednocześnie rankingu CAVALIADY Tour. Są to: piątkowa Duża Runda i niedzielne Grand Prix z pulą 104 tys. zł każdy. Dodatkowo Grand Prix Warszawy jest jedną z eliminacji Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Pula nagród zawodów skokowych to w sumie niemal 400 tys. zł. Dużym ułatwieniem dla zawodników, startujących w zawodach CSI1* i CSI amatorów jest brak wymaganych paszportów FEI.

CAVALIADA w Warszawie to pierwszy przystanek największego cyklu w Polsce, autoryzowanego przez Międzynarodową Federację Jeździecką. – Zapewniamy sportowe emocje przez cały sezon zimowy. CAVALIADA rozpoczyna się w listopadzie br. w Warszawie, w grudniu zapraszamy na największą edycję do Poznania, z kolei w lutym 2023 r. po raz drugi pojawimy się w Sopocie, a na początku marca zakończymy kolejny cykl wielkim finałem CAVALIADA Tour 2022/2023 w Krakowie – mówi Jakub Patelka, dyrektor CAVALIADY Tour. I podkreśla, że jako organizatorzy chcemy zapewnić zawodnikom możliwość startów na imprezach międzynarodowych w sezonie halowym, stąd też powstała cała idea cyklu. – W poszczególnych lokalizacjach, w dwóch najważniejszych konkursach do zdobycia są punkty, a najlepsi z nich, podczas finału w Krakowie, otrzymają nagrody finansowe, których pula nagród przewidziana jest na 60 tys. zł –   zapewnia dyrektor CAVALIADY Tour.

Konkursy w ramach CAVALIADA Driving Tour (powożenie) i Eventing Tour (WKKW) są eliminacjami Halowego Pucharu Polski, którego finał odbędzie się podczas CAVALIADY w Krakowie. W Warszawie nie zabraknie też konkurencji ujeżdżenia – zawodnicy w piątek i niedzielę rywalizować będą w CAVALIADZIE Dressage Tour.

Program CAVALIADY w Warszawie*

Czwartek

Mała Runda – skoki przez przeszkody, 125 cm
Runda Amatorów – skoki przez przeszkody, 110 cm
Średnia Runda – skoki przez przeszkody, 130 cm
Duża Runda – skoki przez przeszkody 140 cm
Pokazy
CAVALIADA Driving Tour – powożenie zaprzęgami czterokonnymi

Piątek

CAVALIADA Dressage Tour – ujeżdżenie, Mała Runda
Runda Amatorów – skoki przez przeszkody, 110 cm
Średnia Runda – skoki przez przeszkody, 135 cm
Duża Runda – skoki przez przeszkody 145 cm, LR, CAVALIADA Tour
Pokazy
CAVALIADA Eventing Tour – parkuro-kros dla zawodników konkurencji WKKW
Potęga Skoku

Sobota

Mała Runda – skoki przez przeszkody, 125 cm
CAVALIADA Future – dzieci na kucach, skoki przez przeszkody
Finał Średniej Rundy – skoki przez przeszkody, 140 cm
CAVALIADA Driving Tour – powożenie zaprzęgami czterokonnymi
Pokazy
Sztafeta CAVALIADA Future – sztafeta dzieci na kucach i dorośli w samochodzie
Speed & Music – konkurs szybkości w skokach przez przeszkody, 135 cm

Niedziela

Finał Małej Rundy – skoki przez przeszkody, 125 cm
Finał Rundy Amatorów – skoki przez przeszkody, 115 cm
CAVALIADA Future – dzieci na kucach, skoki przez przeszkody
Pokazy
Grand Prix Warszawy – skoki przez przeszkody, 140-160 cm
CAVALIADA Dressage Tour – ujeżdżenie, Mała Runda

*Początek o 8.00 godz., koniec ok. godziny 22:30. Dokładne godziny poszczególnych konkursów będą znane po zgłoszeniu się wszystkich zawodników. Szczegółowe informacje: www.warszawa.cavaliada.pl

Bilety na wydarzenie można kupić na stronie: https://tobilet.pl/cavaliada-warszawa-2022.html

 

Sponsorem głównym rozgrywek CAVALIADA Tour 2022/2023 jest PKO Bank Polski.