Organizator:

Podsumowanie soboty

Podziel się

Trzeci dzień jeździeckich zmagań za nami. Sobotnie konkursy  zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszej niezawodnej publiczności.

Dzisiejsze zmagania rozpoczęliśmy konkursem CSI2*Małej Rundy wysokością przeszkód 120cm. Bezbłędny i najszybszy przejazd należał do Kuby Kraśko dosiadającego konia Osi. Na drugim miejscu uplasowała się Barbara Kościelska na Cachadill  a na trzecim Nadia Lehmann na klaczy Silver Star

 

O godzinie 10:15 rozpoczął się konkurs Amateur Tour. Na pierwszym miejscu triumfowała  Roksana Naumiuk na klaczy Starlight. Odpowiednie drugie i trzecie miejsce zajęli Lena Rybak-Massalska i Hassan Van De Wittemoere, Piotr Kozioł i Siena M.

 

Kolejną atrakcją sobotniego dnia były dzieci na kucach – czyli CAVALIADA Future. Nasi najmłodsi jeźdźcy zmagali się w ramach konkursu na styl z rozgrywką. Pierwsze miejsce w kategorii MINI zajęła Zofia Wierucka i Cykor, drugie miejsce Katarzyna Zawadzka i Wedog Pride N Joy, trzecie miejsce Maja Nagła Walnut Samson. W kategorii MIDI klasyfikacja wyglądała następująco: pierwsze miejsce Julia Peszek i Luna, drugie miejsce Zofia Hart Dyke i Mississipi, trzecie miejsce Zofia Janusz i Jagienka. CAVALIADA Future będzie miała swoją kontynuację w dniu  jutrzejszym.

 

Finał Średniej Rundy o nagrodę firmy Kwiaty Polskie, pod patronatem Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko zakończył się triumfem Aleksandry Kierznowskiej. Na miejscu drugim uplasował się Marek Lewicki i Come a na trzecim Kamil Grzelczyk i Cassidero

 

Halowy Puchar Polski w Powożeniu  Zaprzęgami Czterokonnymi  - CAVALIADA Driving Tour jest konkursem, na który czeka duża część naszej Publiczności. Zawodnicy walczyli o nagrodę BMG Goworowski Mercedes-Benz, pod patronatem Polskiego Związku Jeździeckiego. W drugim nawrocie niepokonany był Bartłomiej Kwiatek  powożący końmi Diego, Aromat, Rodos, Eldorado. Na miejscu drugim sklasyfikowany jest Krzysztof Szczepaniak a na trzeci Aleksander Fularczyk

 

W emocjonującym konkursie sztafety CAVALIADA Future zwyciężył zespół w składzie Mateusz Kiempa, Wiktoria Cwalina, Julia Peszek. Miejsce drugie Zofia Reimann, Michalina Jach, Vladimir Beletskiy,  miejsce trzecie Katarzyna Zawadzka,  Zofia Ciszek, Paweł Jurkowski. Sponsorem tego konkursu był o PKO Banku Polskiego, pod patronatem firma Torpol.

 

Konkurs Speed&Music  był zwieńczeniem sobotnich zmagań. Szybkość , emocje i muzyka powodują, że jest to jedna z ulubionych programowych pozycji naszej publiczności.  W dniu dzisiejszym bezkonkurencyjny był Angelos Touloupis na Jardy i to właśnie on zajął miejsce pierwsze. Miejsce drugie reprezentant Polski Adam Nicpoń na koniu Cycera, miejsce trzecie Matas Petraitis na koniu Cornet's Cloud.