Organizator:

Wielki Finał w Krakowie przed nami

Podziel się

Przed nami Finał CAVALIADA Tour! Po raz pierwszy w historii zakończenie zmagań cyklu 2021/2022 odbędzie się w Krakowie w TAURON Arenie.

Królewskie Miasto Kraków pierwszy raz gościć będzie finał rozgrywek w ramach CAVALIADA Tour. Zawody planowane są w dniach 17-20 lutego 2022 roku w TAURON Arenie, największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce.

TRAF Eventing Tour - Halowy Puchar Polski w WKKW

Pierwszy finał odbędzie się w ramach TRAF Eventing Tour - Halowego Pucharu Polski. W piątek, 18 lutego odbędzie się czwarta, finałowa eliminacja.

Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Na pozycji lidera po trzech eliminacjach plasuje się Paweł Warszawski z 29 punktami. Tuż za nim, ze stratą dwóch punktów plasuje się debiutująca w HPP WKKW Julia Gillmaier. O trzecie miejsce powalczą: Daria Kobiernik (24 punkty) i Joanna Pawlak (22 punkty).

Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi

W sobotę zostanie rozegrana ósma eliminacja w ramach HPP w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi. Na pozycji lidera z dużą przewagą (36 punktów) plasuje się Piotr Mazurek. Zawodnik aż czterokrotnie sięgał po zwycięstwo. Na miejscu drugim aktualnie znajduje się Bartłomiej Kwiatek (30 punktów). Miejsce trzecie należy do debiutującego w tych rozgrywkach Aleksandra Fularczyka.

Immergas Dressage Tour

W rankingu Immergas Dressage Tour prowadzi z 54 punktami Sandra Sysojeva. Miejsce drugie należy aktualnie do Aleksandry Szulc (44 punkty), a miejsce trzecie do Anny Mierzwińskiej (40 punktów). Dwie ostatnie eliminacje mogą jeszcze dużo zmienić w tej rywalizacji!

CAVALIADA Tour

W najważniejszej rywalizacji w ramach CAVALIADA Tour prowadzi Angelos Touloupis (61 punktów). Reprezentant Grecji fenomenalnie spisuje się w sezonie 2021/2022. Miejsce drugie, po zwycięstwie w GRAND PRIX CAVALIADA Sopot należy aktualnie do Jarosława Skrzyczyńskiego (50 punktów). O miejsce trzecie w finale powalczą Tomasz Miśkiewicz (42 punkty), Kamil Grzelczyk (40 punktów) i Zoltan Cekus (38 punktów). Zapowiada się zacięta rywalizacja do samego końca!

CAVALIADA Future

Po trzech lokalizacjach na pozycji lidera w kategorii MINI jest Katarzyna Zawadzka (45 punktów). Tuż za nią ze stratą tylko 2 punktów znajduje się Maja Nagła. W kategorii MIDI prowadzi Julia Peszek (40,5 pkt.), z 3,5 punktową stratą miejsce drugie zajmuje Zofia Hart-Dyke.

W Krakowie z pewnością nie zabraknie liderów! Panel zgłoszeń jest otwarty, a my już możemy potwierdzić wpłynięcie zgłoszeń Angelosa Touloupisa i Zoltana Cekusa. Przed nami niesamowite emocje i wielki finał! 


Zachęcamy do zakupi biletów na https://www.krakow.cavaliada.pl/pl/kibice/wazne-informacje/bilety-i-transmisja oraz dostępu do transmisji na www.live.cavaliada.pl