CAVALIADA

DROGI KIBICU! JEŚLI KUPIŁEŚ BILET DLA OSÓB ZASZCZEPIONYCH PAMIĘTAJ ZABRAĆ ZE SOBĄ WAŻNY CERTYFIKAT COVID, BĘDZIE ON WERYFIKOWANY PRZED WEJŚCIEM GŁÓWNYM.  

Organizator:

Z dwoma medalami Mistrzostw Świata

26.10.2020 12:00:00

Podziel się

Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi zakończone. Reprezentanci Polski: Weronika i Bartłomiej Kwiatek zdobyli w nich aż dwa brązowe medale – drużynowo i dla Bartka indywidualnie.

Rywalizacja składała się z trzech prób: ujeżdżenia, maratonu i zręczności. Bartłomiej Kwiatek, Renata Komperda i Sonet po ujeżdżeniu zajmowali miejsce siódme, następnie w maratonie uplasowali się na miejscu drugim i w próbie zręczności zajęli miejsce piąte. Ostatecznie, z sumą 139,52 pkt. zdobyli brązowy medal. Do srebra dzieliło ich zaledwie 0,52 pkt. Złoty medal zdobyła Saskia Siebers z Holandii wraz z koniem Axel, a srebrny Kelly Houtappels-Bruder z Kanady wraz z koniem Flip.

Wyniki TUTAJ

Trzynaste miejsce zajęła Weronika Kwiatek, Weronika Łabińska i Karaoke (161,26 pkt.). Reprezentacja Polski z sumą 300,78 pkt. zdobyła również brązowy medal w klasyfikacji drużynowej. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Holandii (280,94 pkt.), a drugie Francji (290,42).

Wyniki TUTAJ

 

Fot. Swingletree Photography - Cathy & Martyn Willis for hippoevent.at