Organizator:

CityDiet w jeździectwie

22.01.2021 12:15:36

Podziel się

Pasja, sport, dobre samopoczucie, profesjonalizm, mistrzostwo w jeździe konnej – jak realizować plany i osiągać sukcesy? Tylko codzienne działania dają oczekiwane i zadowalające efekty. Warto mieć wokół siebie wspierający zespół oraz korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Co to może być? Podpowiadamy: CityDiet – koncept cateringu dietetycznego. To więcej, niż dieta pudełkowa. Przekonaj się, gdziekolwiek jesteś

 

Wystarczy otworzyć drzwi

Jaką dietę wybrać? Ile kalorii powinienem przyjmować? Mam swój cel i chciałbym go osiągnąć. Na te i inne pytania odpowiada i doradza nasza dietetyczka Anna Zięba. Dlaczego o tym głośno mówimy? Bo dbanie o zdrowie w każdym jego aspekcie jeszcze nigdy nie było tak ważnym, jak dziś. Czy trenujesz w stajni, czy przebywasz w trasie, pamiętaj: Twoja forma i zdrowie zależą od Ciebie. Zacznij od tego, co masz na talerzu. Każdego dnia.

Jakkolwiek jesteś mobilny, zmieniasz lokalizacje, Twoja dieta podąża za Tobą. Posiłki diety pudełkowej CityDiet można zamówić prosto pod drzwi. Ty decydujesz, które. Korzystając z cateringu dietetycznego, zadbasz nie tylko o swoją formę, wyniki sportowe i zaoszczędzisz cenny, ale i skorzystasz z okazji, by skosztować nietypowych potraw. A te serwowane są w ramach 7 diet do wyboru: MEAT & VEGE, VEGE, VEGE & FISH, GLUTEN FREE, SPORT,  STAY HEALTHY, czy YOUR INDYVIDUAL DIET. Oprócz kaloryczności masz wpływ na to, ile posiłków dostarczy Ci CityDiet: 5,4,3 dziennie. Zanim podejmiesz decyzję, z którą dietą się związać, przetestuj! Aż przez 3 dni możesz próbować naszych posiłków w ramach CityDiet Test Day’s.

 

CityDiet – przepis na efekty w zawodach jeździeckich

To posiłki charakteryzujące się mistrzowskim smakiem, bo tworzą je uznana dietetyczka oraz fantastyczni i utytułowani kucharze, a także cukiernicy. Anna Zięba, Tomasz Krzyżanowski, Jakub Ćwikliński, czy Mariusz Górecki to uznane nazwiska kulinarnej sceny wielkopolski. Każdego dnia umieszczają w pudełkach kulinarne cuda, przenosząc atmosferę i standardy restauracji pod Twój dach. W efekcie otrzymujesz zbilansowane, urozmaicone i zdrowe potrawy, które zachwycają smakami i kolorami.

Brownie na diecie? To ma sens!

Wisienką na torcie są desery, którym mówimy głośne TAK! Filozofia CityDiet udowadnia, że zdrowy i zbilansowany jadłospis nie musi go wykluczać. Cukiernicy  tworzą bowiem pyszne desery, wkomponowane w zdrowy, smaczny i zbilansowany jadłospis. Bez wyrzutów można skosztować puszysty sernik, słodkie brownie, musy o smaku mango i wiele innych łakoci.

W czym to się je?

Oprócz wyjątkowych smaków, zespół CityDiet zadbał o sposób, w jaki są pakowane. Opakowania, w których serwowane są posiłki, są całkowicie biodegradowalne. Wykonane są z pulpy roślinnej, która pochodzi z różnych typów roślin, takich jak m.in. drewno oraz trzcina cukrowa. Wszystkie dania dostarczane są w papierowych torbach, które są łatwe w przechowywaniu i wdzięczne w ponownym wykorzystaniu. A sztućce? Można z nich zrezygnować lub domówić w pełni ekologiczne i biodegradowalne widelce, łyżki i noże. Od początku ekologicznie i bez żadnych dopłat!

KOCHASZ JAZDĘ KONNĄ? KOCHAJ SIEBIE! Sprawdź zalecenia dietetyczne dedykowane zawodnikom jazdy konnej>> kliknij tu

ZASMAKUJ ZDROWIA!

www.citydietcatering.pl
hello@citydiet.pl
→ tel. 880 419 000