Organizator:

POZNAŃ - Transmisja LIVE

Podziel się

CAVALIADA Winter Tour to międzynarodowe zawody jeździeckie, które odbędzie się w dniach 11-14.02.2021 i 18-21.02.2021 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Ze względu na obowiązujące przepisy, po raz pierwszy zawody będą rozgrywane bez udziału publiczności. Zapraszamy do oglądania transmisji online i skorzystania z oferty na www.live.cavaliada.pl.

Już 11 lutego rozpocznie się CAVALIADA Winter Tour – międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody w randzie: CSI2*-W, CSI1*, CSIYH.

W programie również:

- konkursy w skokach przez przeszkody (od 110-160 cm!)

- najlepsi polscy zawodnicy w akcji

- rywalizacja dzieci na kucach w CAVALIADA Future

- powożenie (w drugim tygodniu)

- sztafeta CAVALIADA Future (w drugim tygodniu)

- studio CAVALIADA TV

PROGRAM PIERWSZEGO TYGODNIA CAVALIADA WINTER TOUR

PROGRAM DRUGIEGO TYGODNIA CAVALIADA WINTER TOUR

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja online to jedyna szansa by zobaczyć największe wydarzenie jeździeckie w Polsce. CAVALIADA Winter Tour to najlepsi Polscy zawodnicy rywalizujący na arenie międzynarodowej. Walka toczy się nie tylko o ponad pół miliona złotych, ale przede wszystkim o cenne punkty do światowego rankingu i Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. 

Chcesz zobaczyć transmisję LIVE? KLIKNIJ TUTAJ!

Prawdziwą siłą CAVALIADY są nasi kibice, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną transmisję online! Na oglądających czekają przede wszystkim konkursy w ramach CSI2*, CSI1*, konkursy młodych koni oraz najlepszych w Polsce dzieci na kucach. To nie wszystko, bowiem w drugim oknie będzie dostępne studio CAVALIADA TV, gdzie zaprosimy Waszych ulubieńców. Nasze kamery zawędrują też za kulisy, żebyście mogli lepiej poznać świat jeździecki "od kuchni" i zobaczyć, jak podczas zawodów pracują jeźdźcy, osoby oficjalne i organizatorzy. 

Dołącz do CAVALIADowej publiczności i kibicuj razem z nami.

#wearecavaliada

Cennik CAVALIADA Winter Tour:

UWAGA! Kibice, którzy zakupili bilety na odwołane wcześniej wydarzenia - Poznań (grudzień 2020), Lublin (luty 2021), Kraków (luty 2021) i Warszawa (marzec 2021) - przypominamy o obowiązku zgłoszenia chęci zwrotu lub wymiany biletu na voucher lub gadżet. Taką informację zgodnie z regulaminem ToBilet.pl należy przesłać na info@tobilet.pl