Organizator:

Dojazd i zasady wstępu dla zawodników

26.01.2021 12:20:55

Podziel się

Zobacz jak dojechać na CAVALIADA Winter Tour, jak wygląda infrastruktura wewnątrz oraz jakich zasad trzymać się po przyjeździe!

UWAGA Zawodnicy!


Ze względu na obecną sytuację epizootyczną w Polsce, konie przybywające na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, muszą posiadać opinie Powiatowego Lekarza Weterynarii o braku występowania chorób zakaźnych na terenie powiatu, w którym na co dzień przebywa Państwa koń/konie.Zaświadczenia będą weryfikowane przed wjazdem na teren zawodów przez Lekarzy Weterynarii oraz w trakcie trwania zawodów przez Powiatowego Lekarza Weterynarii. Brak powyższego zaświadczenia może skutkować zakazem uczestnictwa konia w imprezie.

 

Zasady wstępu zawodników i uczestników w trakcie CAVALIADA Winter Tour 10-21.02.2021r.

 1. Wjazd na teren CAVALIADA Winter Tour odbywa się wyłącznie bramą numer 7, zlokalizowaną przy ulicy Bukowskiej, naprzeciwko hotelu Sheraton (52.40643527302716, 16.909795328621236).
 2. Wszystkim osobom wjeżdżającym na teren wydarzenia mierzy się temperaturę i weryfikuje dokumenty wstępu. Osoby z temperaturą powyżej 37,5 stopni Celsjusza nie będą wpuszczane na teren wydarzenia.
 3. W dniu przyjazdu zawodników, bezpośrednio po wjechaniu za bramę numer 7, w strefie buforowej odbywa się weryfikacja osób przyjezdnych, przejście jest możliwe wyłącznie do biura zawodów w celu wypełnienia odpowiednich dokumentów i uzyskania opaski uprawniającej do poruszania się po obiektach.
 4. Każdy zawodnik i uczestnik ma obowiązek noszenia opaski w widocznym miejscu, w trakcie wydarzenia mogą występować dodatkowe, wyrywkowe weryfikacje tożsamości zawodników i uczestników.
 5. Wstęp na teren stajni, parkingów jak również na teren rozprężalni i areny głównej odbywa się na podstawie opaski założonej na rękę.
 6. Każdemu z zawodników przysługują łącznie 3 opaski – zawodnik i dwie osoby ze sztabu szkoleniowego. Wstęp na teren wydarzenia dla większej ilości osób niż przewidziano nie będzie możliwy.
 7. W pawilonie numer 5 zlokalizowany jest dodatkowy system automatycznego pomiaru temperatury.
 8. Przypominamy, że na terenie wydarzenia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, z tego zakazu zwolnione są wyłącznie osoby poruszające się na koniu.
 9. Na terenie wydarzenia nie przewidziano trybun, arena główna jest odseparowana, infrastrukturę przygotowano tak by ograniczyć gromadzenie się ludzi.
 10. Wstęp sztabu szkoleniowego na rozprężalnie wyłącznie w rękawiczkach – jeździeckich lub jednorazowych.
 11. Postanowienia szczegółowe zawarto w instrukcji bezpieczeństwa epidemicznego – Cavaliada.
DOJAZD (pobierz mapkę w PDF)

AUTOSTRADĄ A2

Zjedź z autostrady A2 zjazdem KOMORNIKI w kierunku POZNAŃ (ul. Głogowska)
Za wiaduktem zjedź w lewo w ulicę Ściegiennego, następnie skręć w prawo w ulicę Arciszewskiego.
Na rondzie Jana Nowaka Jeziorańskiego skręć w prawo w ulicę Grunwaldzką.
Po przejechaniu 1500 metrów jesteś u celu, wjazd po prawej stronie bramą numer 7,
wypatruj banera CAVALIADA na bramie MTP !

Dojazd od północy drogą 92

Zjedź z drogi nr 92 na Rondzie Obornickim, kieruj się na ŚWIECKO/WROCŁAW (ul. Witosa).
Po przejechaniu 5 kilometrów skręć na rondzie Jana Nowaka Jeziorańskiego
w lewo w ulicę Grunwaldzką. Po przejechaniu 1500 metrów jesteś u celu,
wjazd po prawej stronie bramą numer 7, wypatruj banera CAVALIADA na bramie MTP!

współrzędne celu 52.40643527302716, 16.909795328621236