Organizator:

Kwalifikacje CAVALIADA Future 2022/23 ranking

20.07.2022 11:29:06

Podziel się

Aktualny ranking kwalifikacji CAVALIADA Future 2022/2023!

Wyniki po III kwalifikacji

Kategoria MINI

Miejsce Zawodnik Klub I II III Razem
1 Lewandowska Gabriela (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 17 20 20 57
2 Wnuczko Sara (Mł 2014) KJ Black Horse Team Gdańsk   17 13 30
3 Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 13 15 0 28
4 Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ KAJA Czosnowo 3 13 11 27
5 Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 11   12 23
6 Korus Anna (Mł.2011) KJ Stajnia Przylesie Borzęta 20     20
7 Głoskowska Maja (Mł 2014) KJ Infernal Team Golesze   11 8 19
8 Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 1   17 18
9 Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 2   15 17
10 Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 7   9 16
11 Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki KJ 15   0 15
12 Chmielewska Karolina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 9   4 13
13 Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 12     12
14 Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk   6 6 12
14 Starostka Maja (Mł 2012) Polish Pony Club Tomaszkowo   12   12
16 Kolikow Helena (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej 8   3 11
17 Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 10     10
17 Wiśniewska Zofia (Mł.2012) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 0 10 10
17 Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 10 0 10
20 Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała   7 2 9
20 Damc Nela JKS Barłomino   9 0 9
22 Stawecka Lena Kielecki KJ   8   8
23 Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 4 3 0 7
23 Bronnenberg Julia (Mł.2011) Budzyński KS Kłos SJ 0   7 7
24 Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 6     6
24 Laskowska Róża (Mł.2013) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 6   6
27 Rąbca Milena (Mł.2012) JKS NIESTĘPOWO 5     5
27 Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo   5   5
27 Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn     5 5
30 Pinocy Wiktoria (Mł.2012) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 4   4
31 Wilk Lena KJ Leńcze   2   2
32 Kacprzak Lena Polish Pony Club Tomaszkowo   1   1
32 Woźniak Stanislaw ŁKJ Łódź     1 1

 

Kategoria Midi:

Miejsce Zawodnik Klub I II III Razem
1 Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 20 20 20 60
2 Lewandowska Michalina (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 17 2 17 36
3 Sierakowska Kalina (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 5 8 12 25
3 Damc Nela JKS Barłomino   17 8 25
5 Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 15   9 24
6 Sztejnert Zofia KJ Infernal Team Golesze   12 10 22
7 Mroczek Jakub (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów 0 9 11 20
8 Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 12   6 18
8 Gerard Carla (Mł.2010) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 13   5 18
10 Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn 0   15 15
10 Moczkowska Mia (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 15   15
12 Banasik Julia Stajnia Podolszyn   13   13
12 Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko     13 13
14 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 10 1 0 11
14 Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 11     11
14 Marszałek Filipek Alicja BPK   11   11
17 Zujkiewicz Julia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 10 0 10
18 Wylegała Aleksandra (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 9   0 9
19 Długosz Dominika (Mł.2011) SKJ Sopot 2 6 0 8
19 Prasek Hubert (Mł.2012) St. Interhorse Dobra Nadzieja 8 0 0 8
21 Drozd Michalina BPK   7   7
21 Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 7     7
21 Woźniak Piotr ŁKJ Łódź     7 7
24 Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 4 0 2 6
24 Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Horse Club Podłęcze 6   0 6
26 Szczepanek Stefania KJK Romico Żywiec   5   5
27 Furkacz Marta KJ Golden Dream Łódź   4 0 4
27 Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn     4 4
29 Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki   3 0 3
29 Korus Anna (Mł.2011) KJ Stajnia Przylesie Borzęta 3     3
29 Białkowska Oliwia KJ Cavalino     3 3
32 Zujewska Zuzanna (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 1     1
32 Pszkit Hanna BPK WIE     1 1

 

 

Załączniki