Organizator:

Oferta VIP

VIP HOSPITALITY

 

CAVALIADA to niezwykłe wydarzenie, które łączy sport jeździecki, elegancję i biznes.

Do Państwa dyspozycji oddajemy ekskluzywne przestrzenie z doskonałą obsługą, które sprzyjają podziwianiu wspaniałego widowiska sportowego w należytej oprawie. Co roku CAVALIADA gości przedstawicieli ze świata polityki, sztuki i biznesu. To wszystko sprawia, że jest to idealne miejsce spotkań, które sprzyja rozmowom biznesowym i prowadzeniu marketingu relacyjnego.

Bilet VIP to również szereg dodatkowych korzyści. Dla naszych gości przygotowaliśmy parking w pobliżu recepcji, komfortową strefę przystosowaną zarówno do spotkań biznesowych, jak i do zaznania chwili relaksu oraz trybunę VIP ulokowaną na piętrze, która zapewnia wyjątkowe miejsca z widokiem na całą arenę główną. Warto podkreślić, że w strefie VIP znajduje się część gastronomiczna serwująca dania przygotowane przez restaurację Garden City. Dodatkowo, bilet VIP umożliwia poruszanie się po strefie sportowej i targowej.

 

Bilet VIP upoważnia do korzystania ze strefy VIP oraz trybuny VIP. Zakup Stolika VIP upoważnia dodatkowo do korzystania z loży VIP wraz z przyporządkowanym na dany dzień stolikiem.